عاشقانه های یک بچه بسیجی

کسی که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمنش بیدار می شود

عاشقانه های یک بچه بسیجی

کسی که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمنش بیدار می شود

عاشقانه های یک بچه بسیجی

آرمان خواهی انسان مستلزم صبر بر رنج هاست پس برادر خوبم برای جانبازی در راه آرمانها یاد بگیر که در این سیاره رنج صبورترین انسانها باشی.
سید مرتضی آوینی
telegram.me/eghaedi

آخرین مطالب

۱ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

آمریکا ؛ شیطان همیشه مداخله گر

                

دلیل تجاوز عراق به خاک ایران آن چنان روشن است که در طول سالیان دراز کمتر مورد پرسش واقع شده است به خوبی آشکار بود که به دنبال از دست رفتن محمد رضا پهلوی یکی از متحدان اصلی آمریکا در خاورمیانه و وقوع انقلاب اسلامی ، دلهره صدور انقلاب اسلامی، چنان ابر قدرتهای شرق و غرب را فراگرفته بود که دست به تحریک و سپس پشتیبانی عراق برای شروع جنگ زدند و برای سالیان دراز و با دادن انواع جنگ افزارهای پیشرفته این حمایت ها را ادامه دادند.

عراق در جبهه ای به طول 1300 کیلومتر که شامل 5 استان ایلام، کردستان ،کرمانشاه و آذربایجان غربی می شد، حملات خود را شروع کرده بود .گرچه نظامیان متجاوز در مدت کوتاهی در حدود 20 هزار کیلومتر مربع از خاک این سرزمین را اشغال کردند؛ اما از آنجا که صدام و اربابان او در محاسبات خود جایی برای ایمان و اعتقادات مردم این مرز و بوم و رهبری امام راحل(ره) بازنکرده بودند؛ ناباورانه با مقاومت سرسختانه مردم این سرزمین روبرو شدند. علی رغم هشت سال شرارت و جنایت و بهره مندی از انواع و اقسام حمایت ها و پشتیبانی های مالی و نظامی، اطلاعاتی، اقتصادی و سیاسی آمریکا و ناتو و پیمان ورشو و همچنین مرتجعین منطقه ، نوانستند به اهداف شیطانی خود برسند.

احسان قائدی
۳۱ شهریور ۹۵ ، ۱۱:۲۰ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱ نظر